Pasaules čempionāts Zviedrijā virves vilkšanā telpās 2024 notika Helsingborgā no 8. – 11. februāra.

Latvija tika pārstāvēt gan klubu sacensības, gan valsts izlašu sacensībās.

Šajā prestižajā pasākumā, kas pulcēja labākos virves vilkšanas sportistus no visas pasaules, Latvijas komandas parādīja izcilu spēku un prasmes.

Latvijas tiesnešu komanda atbalstīja TWIF ar spēcīgu un profesionālu sastāvu 5 cilvēku kopskaitā – 4 laukuma tiesneši un 1 sekretārs (rekorders).

Klubu sacensībās Ozoli/Līvbērzes/Saldus komanda izcīnīja 7. vietu 680 kg svaru kategorijā, Saldus Tehnikuma jauniešu komanda izcīnīja 4. vietu 600 U23 kg svaru kategorijā, un Ozoli/Velkonis komanda ierindojās 5. vietā 580 MX kg svaru kategorijā.

Latvijas izlases šajās sacensībās izcīnīja 4. vietu 680 M kg svaru kategorijā, 5. vietu 640 M kg svaru kategorijā, 4. vietu starp jauniešiem 600 U23 kg svaru kategorijā un 5. vietu 580 MX kg svaru kategorijā.

Latvijas Virves Vilkšanas Federācija lepojas ar komandām un izsaka pateicību visiem dalībniekiem, kas piedalījās šajās sacensībās un atstāja sirdīs neaizmirstamus brīžus.

Vairāk informācijas par Latvijas virves vilkšanas pasākumiem un nākamajiem notikumiem apmeklējiet mūsu mājas lapu vai sazinieties ar mums.

www.lvvf.lv

latvia.towf@gmail.com