Ventspilī notika Latvijas čempionāts virves vilkšanā individuāli, kur uz sezonas pirmajiem mačiem ieradās četru klubu pārstāvji – Ozoli, Līvbērze, Novadnieki un Velkonis. Individuālās sacensības domātas, lai Latvijas izlases kandidāti varētu parādīt savu ziemas laikā uzturēto sportisko formu. Ozolu un Līvbērzes sportisti startēja kā Jelgavas novada komanda.
Laika apstākļi gan nebija no piemērotākajiem šāda spēka sporta veida sacensībām, kur ēnā termometra stabiņš kāpa virs 30 grādiem .
Jelgavas novada sportisti vīriešu konkurencē atstāj pārējo klubu sportistus bez godalgām. Sieviešu konkurencē arī dominē Jelgavas novads.
Dāmu konkurencē
1.vieta S.Stūrmane Jelgavas novads – Ozoli
2.vieta L.Ješkina Ventspils – Velkonis
3.vieta S.Arājuma Saldus -Novadnieki
Vīru konkurencē
1.vieta A.Sarģelis Jelgavas novads – Ozoli
2.vieta E.Vītols Jelgavas novads – Līvbērze
3.vieta J.Jansons Jelgavas novads – Ozoli

Sacensību uzvarētāju trijnieks uzrādīja visai cienījamus rezultātus. Vīru konkurencē dažādu iemeslu dēļ nevarēja startēt vadošo klubu pieredzējušie vīri, bet nosacītie iesācēji ar labiem rezultātiem šoreiz neizcēlās. Sieviešu konkurencē iepriecināja L.Ješkina, kura tikai rudenī pievienojās Velkoņa virves vilcējiem, bet Latvijas čempionātā debitēja ar sudraba medaļu.
Nākošās sacensības sportistiem plānojas 3. jūlijā ar Baltijas kausa izcīņa Lietuvas pilsētā Dusetā, kur paredzēts uzsākt arī komandu vilkšanas sezonu, bet 24. jūlijā varētu startēt Latvijas čempionāts.