Projekta mērķis ir veicināt Ozolnieku un Jelgavas novada iedzīvotāju iesaistīšanos sporta aktivitāšu dažādošanā un, sekmējot kopīgu atbildību, par dzīves kvalitātes uzlabošanu abos novados, kā arī sagatavot virves vilkšanas komandas starptautiska mēroga sacensībām iekštelpās un ar zāli klātos laukumos.
Pateicoties sniegtajam projekta atbalstam, virves vilkšanas klubs “Ozoli” ir iegādājušies virves vilkšanai un treniņu procesu nodrošināšanai nepieciešamo aprīkojumu. Iekštelpu virves vilkšanas paklāju, stieni ar svaru diskiem, virves, kā arī atbilstošus apavus virves vilkšanai telpās un ārā.
Viss lielākais ieguvums ir atbilstošs virves vilkšanas iekštelpu paklājs, ko ražo firma Dunlop, kura ražotne atrodas Nīderlandē un ir vienīgais iekštelpu seguma ražotājs Pasaulē, ko ir apstiprinājusi Starptautiskā virves vilkšanas federācija, (TWIF). Virves vilkšanas paklāja iegādes un piegādes izmaksas sastādīja 2745, 00 EUR, bet uzstādīšanu veica paši Ozolu virves vilcēji atbilstoši firmas sniegtajām instrukcijā.
Virves vilkšanas paklājs būs neatsverams palīgs, lai sagatavotos dalībai Pasaules čempionātā iekštelpās, kas norisināsies 2018. gada martā, Ķīnā.

www.vvkOZOLI.mozello.lv