Virves vilkšanas klubs ”Velkonis” ar sacensībām atzīmēja 30 gadu jubileju laukumā pie Olimpiskā centra ”Ventspils” vieglatlētikas manēžas 2023. gada 3. jūnijā notika vērienīgas starptautiskas sacensības, kurās startēja sportisti no piecām valstīm.
Sacensības notika četrās svaru klasēs līdz 680 kg, līdz 720 kg, MIX klasē līdz 600 kg, kā arī līdz 400 kg sievietēm.
Svara kategorijā līdz 720kg startēja septiņas komandas un par uzvarētājiem kļuva ”Family Janssens” komanda no Beļģijas, otrajā vietā “Allgau Power Zell” no Vācijas, trešajā vietā “Jelgavas novads”. Velkoņa komanda svarā līdz 720kg palika 7. vietā,

Velkonis

Svara kategorijā līdz 680 kg arī nepārspēti palika Family Janssens, otrajā vietā Brunnsbergs IF no Zviedrijas, bet trešajā vietā Allgou Power Zell no Vācijas.


Svara kategorijā 600kg MIX un 400kg sievietēm uzvarēja viesi no Vācijas ”Allgau Power Zell”. Velkonis attiecīgi 5. vieta 600kg MIX un 3. vieta 400kg sievietēm.


Ar precīzākiem rezultātiem lūdzam iepazīties rezultātu sadāļā vai spiežot ŠEIT

Turnīra video atkārtojumu iespējams noskatīties YouTube Ventspils kanālā ŠEIT


Savā 30 gadu darbības laikā virves vilkšanas kluba ”Velkonis” sportistiem ir ar ko lepoties izcīnīti četri Pasaules, divi Eiropas čempionāta tituli, kā arī Eiropas čempionāta sudraba un bronzas medaļas. Tāpat izcīnīti 79 Latvijas čempiona tituli.